Innowacje z natury

Certyfikaty i badania

 

Certyfikaty

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji z siedzibą w Warszawie (PCBC) w wyniku badań i audytów przeprowadzonych przez Oddział Badań i Certyfikacji w Pile przyznało dla produktu Wermikulit ekspandowany certyfikat oraz znak jakości Q – „Najwyższa Jakość”.

 

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji z siedzibą w Warszawie (PCBC) w wyniku badań i audytów przeprowadzonych przez Oddział Badań i Certyfikacji w Pile przyznało dla produktów Dodatek paszowy WERMIKULIT i Dodatek do ściółki WERMIKULIT certyfikaty oraz znaki: – jakości Q – „Najwyższa Jakość” i zgodności GJ – „Gwarantowana Jakość”.

 

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji z siedzibą w Warszawie (PCBC) w wyniku badań i audytów przeprowadzonych przez Oddział Badań i Certyfikacji w Pile przyznało dla produktów Мineralne podłoże do terrarium WERMIKULIT i Podłoże do akwarium WERMIKULIT certyfikat oraz znak – jakości Q – „Najwyższa Jakość”.

 

Takie wyróżnienie produktu to potwierdzenie przez zewnętrznego audytora wysokiej jakości surowców używanych do jego produkcji oraz wysokiej jakości samych gotowych wyrobów przeznaczonych dla odbiorców ostatecznych, jak również najwyższych standardów obowiązujących w procesach – od produkcji poprzez magazynowanie i dystrybucję.

Badania

Cyklicznie przeprowadzane są badania fizyczne jakościowe wermikulitu co pozwala na utrzymanie wysokiej jakości naszych produktów.

Galeria

NASZE MARKI

Prawa autorskie © www.vermiculite.pl 2015

Facebook