Innowacje z natury

EKOodpowiedzialni w biznesie
Napisano: 16 stycznia 2015

Vermiculite Poland została laureatem IV edycji prestiżowego konkursu „EKOodpowiedzialni w biznesie”

 

13 października 2014r. podczas uroczystej Gali Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON w Poznaniu otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii „Przedsiębiorstwo”.

 

W ramach tej kategorii nagrodzone zostały firmy, które w 2013 r. zrealizowały proekologiczne przedsięwzięcia oraz prowadziły politykę społecznej odpowiedzialności uwzględniając w swoich działaniach CSR (Corporate Social Responsibility).

 

Konkurs jest przedsięwzięciem ogólnopolskim, organizowanym przez firmę Abrys Sp. z o. o. z Poznania – właściciela portalu Ecomanager.pl, we współpracy z m.in. Ministerstwem Gospodarki oraz Ministerstwem Środowiska.

 

Celem przyświecającym tej inicjatywie jest wyróżnienie firm, które w swojej działalności kierują się szeroko rozumianą ekologią i podejmują liczne inicjatywy i działania wykraczające poza przepisy i normy wynikające z obowiązującego prawa.

 

„To bardzo cenna nagroda, przyznana przez kapitułę konkursu składającą się z zewnętrznych ekspertów. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie, gdyż jako młoda jeszcze firma znaleźliśmy się w gronie wybrańców. Jednocześnie to zobowiązanie, które przyjmujemy na siebie, by wraz z planowanym rozwojem i wzrostem nie zagubić naszej podstawowej filozofii działania – dbając o środowisko, edukując siebie i innych dbamy o jakość naszego życia” – powiedziała Paulina Stochniałek – Dyrektor Operacyjna, która odebrała nagrodę w imieniu Vermiculite Poland z rąk Przewodniczącego Kapituły, Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska Michała Kiełszni.

...powrót
NASZE MARKI

Prawa autorskie © www.vermiculite.pl 2015

Facebook