Innowacje z natury

VERMICULITE POLAND – laureat konkursu dla pracodawców „Dobry Klimat dla Rodziny”
Napisano: 10 lutego 2015

Dobry klimat vermiculite

3 lutego 2015 r. w Pałacu Prezydenckim na Gali Konkursu dla  pracodawców „Dobry Klimat dla Rodziny” Diana Kuprianow,  właściciel VERMICULITE POLAND, otrzymała z rąk pary prezydenckiej główną nagrodę w kategorii firm do 49 pracowników.

Mamy coraz lepszy klimat dla rodziny, co nie znaczy, że nie może być on jeszcze  lepszy. I o to będziemy zabiegali – podkreślał Prezydent RP Bronisław Komorowski podczas Gali finałowej konkursu dla pracodawców „Dobry Klimat dla Rodziny”.

Para Prezydencka nagrodziła firmy i instytucje, które podejmują działania w zakresie zatrudnienia przyjaznego rodzinie. Laureatami konkursu zostali: VERMICULITE POLAND Firma produkcyjna Diana Kuprianow; WESSLING Polska sp. z o.o.; LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz NUTRICIA.

Eksperci i członkowie Kapituły Konkursu oceniali dobre praktyki w sześciu obszarach i – jak podkreślano podczas Gali – wybór tych najlepszych był bardzo trudny. Przyznana nagroda jest dla naszej firmy wyróżnieniem i potwierdzeniem, że łączenie życia rodzinnego z zawodowym to nie pusty slogan, ale rzeczywistość każdego dnia pracy.

W firmie VERMICULITE POLAND istotna jest profesjonalna realizacja zadań, a nie sztywne godziny pracy, dlatego też pracownicy mogą korzystać z ruchomego czasu pracy, a w sytuacjach, kiedy nie mogą zapewnić dziecku opieki, mają możliwość wykonywania obowiązków służbowych z maluchem na terenie firmy, gdzie zapewnia się miejsce do zabawy lub odrabiania lekcji. W razie potrzeby pozostania z dzieckiem w domu, pracownik może wykonywać swoją pracę zdalnie. W ramach uzupełnienia wyprawki szkolnej, pracownicy-rodzice korzystają ze wsparcia materialnego. Okazją do podkreślenia wartości rodzinnych są urodziny dzieci pracowników. Firma przekazuje im drobne upominki, dostosowane do zainteresowań i wieku dziecka. Pracownicy firmy uczestniczą w piknikach rodzinnych oraz innych imprezach firmowych. „Rodzina VERMICULITE POLAND” to nazwa katalogu na wspólnym dysku sieciowym, gdzie zamieszczają oni relacje z tych spotkań oraz dzielą się wydarzeniami z życia swoich rodzin. Firma wspiera też udział pracowników w akcjach charytatywnych połączonych z aktywnością i rekreacją.

Węcej na http://www.prezydent.pl

...powrót
NASZE MARKI

Prawa autorskie © www.vermiculite.pl 2015

Facebook