Innowacje z natury

Nagrody

Vermiculite Poland została laureatem IV edycji prestiżowego konkursu „EKOodpowiedzialni w biznesie”

cert1 cert213 października 2014r. podczas uroczystej Gali Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON w Poznaniu otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii „Przedsiębiorstwo”. W ramach tej kategorii nagrodzone zostały firmy, które w 2013 r. zrealizowały proekologiczne przedsięwzięcia oraz prowadziły politykę społecznej odpowiedzialności uwzględniając w swoich działaniach CSR (Corporate Social Responsibility).

 

Konkurs jest przedsięwzięciem ogólnopolskim, organizowanym przez firmę Abrys Sp. z o. o. z Poznania – właściciela portalu Ecomanager.pl, we współpracy z m.in. Ministerstwem Gospodarki oraz Ministerstwem Środowiska. Celem przyświecającym tej inicjatywie jest wyróżnienie firm, które w swojej działalności kierują się szeroko rozumianą ekologią i podejmują liczne inicjatywy i działania wykraczające poza przepisy i normy wynikające z obowiązującego prawa.

 

„To bardzo cenna nagroda, przyznana przez kapitułę konkursu składającą się z zewnętrznych ekspertów. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie, gdyż jako młoda jeszcze firma znaleźliśmy się w gronie wybrańców. Jednocześnie to zobowiązanie, które przyjmujemy na siebie, by wraz z planowanym rozwojem i wzrostem nie zagubić naszej podstawowej filozofii działania – dbając o środowisko, edukując siebie i innych dbamy o jakość naszego życia” – powiedziała Paulina Stochniałek – Dyrektor Operacyjna, która odebrała nagrodę w imieniu Vermiculite Poland z rąk Przewodniczącego Kapituły, Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska Michała Kiełszni.

Firma produkcyjna Vermiculite Poland zwycięzcą I edycji konkursu „Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBOSS 2014″

cert25 cert24I edycja konkursu pn. „Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBOSS 2014″ odbyła się podczas konferencji zorganizowanej przez samorząd województwa warmińsko – mazurskiego, dotyczącej korzyści i barier w stosowaniu zasad społecznie odpowiedzialnego biznesu.

 

Zwycięzcą konkursu w kategorii mikroprzedsiębiorca została VERMICULITE POLAND Firma produkcyjna Diana Kuprianow w Ełku.

Firma VERMICULITE POLAND została nagrodzona w konkursie „Ekoinnowacje 2013”

cert23 cert22Kongres „Ekoinnowacje w ochronie środowiska 2013” odbył się w dniach 22-23 października 2013 roku w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

 

Najważniejszym wydarzeniem pierwszego dnia Kongresu była uroczysta Gala Dinner, podczas której nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu „Ekoinnowacje 2013” oraz wręczenie nagród dla najlepszych, ekoinnowacyjnych rozwiązań.

 

Firma VERMICULITE POLAND otrzymała Duży Medal jako wyróżnienie w konkursie „Ekoinnowacje 2013”.

17 września 2013 r. na Polskim Dniu Jakości w Warszawie Firmie przyznano indywidualną nagrodę oraz statuetkę za promowanie wysokiej jakości produktów ekologicznych

cert20 cert21

NASZE MARKI

Prawa autorskie © www.vermiculite.pl 2015

Facebook